Mehmet Demirkol'un Fenerbahçe-Galatasaray maçı iddiası

23 Ekim 2015 Cuma 11:14
Mehmet Demirkol'un Fenerbahçe-Galatasaray maçı iddiası
Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ın santraforu Mario Gomez için 'Hayatımda böyle santrfor görmedim' dedi. Demirkol, dünkü oyunla Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı Kadıköy'de yenemeyeceğini de iddia etti.
Ntv Spor'daki Spor Servisi programında dünkü maçları analiz eden Mehmet Demirkol, Mario Gomez'e övgüler yağdırdı. Demirkol, bu oyunla Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı Kadıköy'de yenemeyeceğini de iddia etti.

"HAYATIMDA BÖYLESİNİ GÖRMEDİM"

Gomez'i ön plana çıkararak "Hayatımda böyle santrfor görmedim" diyen Demirkol, Türkiye'ye gelen golcüler için konuşuyor... Onun kadar futbolu bilerek oynayan bir santrafor görmedim. Sürekli oyunun içinde ve ne gerekiyorsa onu yapıyor. Normalde ona pozisyon hazırlanması lazımken o arkadaşlarına hazırlıyor. Dünkü maçta iki önemli futbolcu vardı. Biri Atiba, diğeri Mario Gomez." dedi.

"FENERBAHÇE BU OYUNLA GALATASARAY'I YENEMEZ"

Pereira'nın oynattığı futbolu eleştiren Demirkol, "Fenerbahçe dün resmen hücum etmek istemedi. Bu oyunla Galatasaray maçını kazanamazlar. Fenerbahçe maçını seyrederken hakikaten çok sıkıldım. Mutlaka taraftarın da etkisiyle başka bir maç olacak Kadıköy'de ama Fenerbahçe'nin oynadığı bu oyun için hocaya gerek yok. 6 stoperle oynuyorsun, bekler ileri gitmiyor." dedi.

"KÜFÜR EDİLDİ DİYE MİLLİ TAKIMI TERK EDİYORSUN..."

Volkan Demirel'in Furkan'la yaşadığı tartışma için da konuşan Demirkol, "Volkan'ın dünkü isyanı oynanan futbolaydı. Kalesinde çıldırdı bu sonucu doğurdu. Bir de sana küfür edildi diye Milli takımı terk ediyorsun, ama sen de alenen küfür ediyorsun. İşin bu yönü de var." ifadelerini kullandı.