Whatsapp’ta çoklu görüntülü sohbet dönemi

31 Temmuz 2018 Salı 13:37
Whatsapp’ta çoklu görüntülü sohbet dönemi
Günümüz dünyasında akıllı telefonlar sayesinde iletişim giderek daha da kolaylaşıyor. Yazışmalar, sesli ve görüntülü aramalar yapan bir çok program var. Ama hiçbiri Whatsapp kadar yaygın değil.

Kullanıcılarına birçok özellik getiren iletişim platformu yeni özelliğiyle kullanıcılarını oldukça sevindirdi.

 

Whatsapp'ta bir süredir beklenen özellik bugün nihayet aktif hale geldi. Whatsapp'a önemli bir güncelleme geldi. Yeni güncelleme, beraberinde görüntülü görüşme yapan kullanıcılar için önemli bir yenilik sunuyor.

 

Özelliği kullanmak için ilk önce bir kişi ile görüntülü sohbet araması gerçekleştiriyorsunuz. Daha sonrada diğer iki kişiyi eklemek için yukarıda ok işareti ile gösterilen yere tıklıyorsunuz. Yani görüşme başlatarak birden fazla kişiyi görüşmeye katabilirsiniz.

 

Grup video görüşmelerinin yanı sıra, WhatsApp’a Facebook’un Messenger uygulamasındaki benzer çıkartmaları da gelebilir. Android için en yeni WhatsApp beta sürümü olan 2.18.32’ye yeni bir simge geldi ve gif simgesinin yanında görünüyor. Bu simge WhatsApp Stickers Packs Store olabilir.

 

Mağaza, öne çıkan ve benim bölümünden oluşmakta. Ayrıca kullanıcıların çıkartmalara göz atmasına, indirmesine, izlemesine ve silmesine yarıyor.