'Bahçeli bütün gün evlilik programı izliyor'

1 Şubat 2016 Pazartesi 10:10
'Bahçeli bütün gün evlilik programı izliyor'
Sözcü yazarı Rahmi Turan, MHP lideri Bahçeli'nin bütün gün evlilik programı izlediğini yazdı.

Sözcü yazarı Rahmi Turan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin hayatını köşesinde yazdı. Turan, Bahçeli'nin bütün gün televizyon izlediğini ve evlilik programlarının hayranı olduğunu söyledi.

 

Sözcü yazarı Rahmi Turan'ın köşesindeki yazısından satırbaşları:

 

'MİLLETVEKİLİ MAAŞI ALMIYOR'

 

"Devlet Bahçeli’nin İsviçre bankalarında hesabı yok, paraları sıfırlamıyor, tam tersine on üç yıldır Meclis’ten tek kuruş milletvekili maaşı almıyor. Peki, ne yapıyor maaşlarını? Hepsini hayır kurumlarına dağıtıyor. Günümüzde böyle başka bir siyasi yok!"

 

"Devlet Bahçeli’nin çok monoton bir yaşam tarzı olduğunu biliyor muydunuz? Ona yakınlığı olan bir arkadaşım bana Devlet Bey’in günlük hayatını anlatınca çok şaşırdım ve sizlerle paylaşmak istedim. Devlet Bey, evi ile MHP Genel Merkezi arasında mekik dokuyan, özel hayatı olmayan, tekdüze yaşayıp, davetlere, düğünlere, kokteyllere kesinlikle katılmayan bir siyasetçi… Bekâr… Hiç evlenmemiş… Bundan sonra evlenmeye de niyeti yok! Kız kardeşi ile yaşıyor… Evde hizmetçiler, korumalar filan var… Evinin kalın perdelerini devamlı olarak sımsıkı kapalı tutuyor, içeriye güneş ışığı bile giremiyor."

 

'EVLİLİK PROGRAMI HAYRANI'

 

"Devlet Bahçeli anjiyo olup kalp damarına “stent” takıldığı için şimdi istirahatte… Normal zamanlarda, Devlet Bey sabah evden çıktıktan sonra doğruca Genel Merkez’e gidiyor, odasına kapanıyor, akşama kadar odasından çıkmadan işleriyle uğraşıyor, bol bol televizyon seyrediyor. Bütün günlerini, salı günü Meclis’te yapacağı Grup Toplantısı için çalışmakla geçiriyor, grupta konuştuktan sonra o haftaki işi bitiyor. Peki, akşama kadar bürosunda açık olan televizyonda neler seyrediyor? Onu da öğrendik… Televizyonlardaki evlilik programlarını izliyormuş! Çok ilgileniyormuş bunlarla… Hem de hayranlık derecesinde!"

 

"İlginç bir yanı da, uçağa binmiyor Devlet Bey… İtiraf etmese de, anlaşılıyor ki onda “uçak korkusu” var! Psikolojik bir durum. Bu nedenle yurt dışı seyahatlerine gidemiyor. İstanbul’da bulunması gerektiği vakit karayolunda otomobille seyahat ediyor. Seçim gezilerine de hep karayolundan gidiyor."

 

KAYNAK: SÖZCÜ