Tesettürlü Niran Ünsal açıldı

26 Ekim 2015 Pazartesi 08:59
Tesettürlü Niran Ünsal açıldı
Tesettüre giren Niran Ünsal yeniden açıldı. Niran Ünsal'ın tesettürden çıkmış fotoğrafı sosyal medyaya düştü. Meyhane pozu dillerde.

Tesettüre girip kapandığını söyleyen Niran Ünsal başını açıp meyhane ilanında yer alınca sosyal medyada olay oldu. Niral Ünsal'ın 'Nevizade Meyhane'de 30 Ekim cuma günü sahneye çıkacağı ortaya çıktı. Tanıtım fotoğrafında ise tesettürden çıkmış Niran Ünsal yer alıyor.

 

Niral Ünsal geçen yıl tesettürle pozlar vermiş bu yıl da tamamen kapandığını açıklamıştı. 'Artık hayatını bu şekilde sürdüreceğini' ilan eden Niral Ünsal kapanma kararından çabuk çarketti.

 

NİRAN ÜNSAL AÇILDI MEYHANEYE ÇIKIYOR

 

Tesettürlü olarak klipler çekmeye başladıktan sonra ani bir kararla yeniden açılan Niran Ünsal sosyal medyada günün konusu oldu. 

 

Niran Ünsal'ın Nevizade Meyhane'de çıkacağı program için çektirdiği fotoğraf herkesin dilinde. Türbanı çıkan Niran Ünsal'ın bu kararı kadar 'meyhanede' solistlik yapacak olması da hayli şaşkınlık yarattı.

İşte Niran Ünsal'ın tesettürden çıkmış hali;

 

 

Niran Ünsal kapanma kararı aldığında 'artık helal yeryerinin görüneceğini diğer kısımlarının ise kapalı olacağını' söylemişti. Kapandığı için çok mutlu olduğunu söyleyen Niran Ünsal, bu şekilde poz vermişti.

 

AÇILMAK ŞEYTANA HİZMET ETMEKTİR

 

Niran Ünsal kapanma kararından sonra verdiği röportajda şöyle demişti;

-"Beden ve vücudu teşhir ederek bu işi yaptıkları için çok büyük vebal altındalar. İnsanların aynı zamanda göz zinası yapmasına sebep oluyorlar. Açılmak, şeytana hizmet etmektir. Neticede saklı olan her zaman daha kıymetli, daha makbuldür. "

 

NİRAN ÜNSAL NASIL KAPANMIŞTI?

 

Niran Ünsal kapanma kararı televizyondan ilan etmiş ve eşinin de yeni haberi olduğunu söylemişti. Kapanma kararının ardından sahne kıyafetlerini de değiştirdiğini belirten Niran Ünsal şunları söylemişti;

 

-"Eşimin ailesi ve kendi yakın çevremden gayet olumlu tepkiler alıyorum. İşime devam ediyorum her zaman olduğu gibi. Fakat kostümlerim değişti. Özel tasarım kapalı kostümler yaptırıyorum artık. Sonuçta benim sesim ön plandaydı. Yine ön planda sesim olacak. Bana "reklam yapıyor" diyorlar. İnsan bir senedir reklam yapıyor olamaz. Bu bir seçimdir. Kendi kendine oluşan bir süreçtir. Eşim dahi kapanacağımı televizyonlardan öğrendi"

BENZER HABERLER