Seda Sayan, Demet Akalın ve Okan Kurt'tan özür diledi

11 Ocak 2018 Perşembe 10:49
Seda Sayan, Demet Akalın ve Okan Kurt'tan özür diledi
Seda Sayan, Demet Akalın ve Okan Kurt'tan özür diledi. Sayan, dünkü programında yaşanan bir hatadan dolayı Demet Akalın ve Okan Kurt ile ilgili açıklamalarda bulundu. Okan Kurt da konuyla ilgili bir basın açıklaması yaptı.

Seda Sayan'la programının dün yayınlanan bölümüne Demet Akalın, eşi Okan Kurt, Kerimcan Durmaz ve modacı Gülşah Saraçoğlu katılmıştı.

 

Seda Sayan, SHOW TV'de yayınlanan programında Demet Akalın ve eşi Okan Kurt'u konuk etti. Programda Demet Akalın'ın biyografisinin anlatıldığı videoda, eski sevgilisi İbrahim Kutluay'ın da yer aldığı "Senin anan güzel mi?" klibinden kesitler yayınladı.

 

Demet Akalın, bu görüntülerden sonra Seda Sayan'ı Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı.

 

Seda Sayan konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

 

Büyük bir özür borcum var. Çok sevdiğim, nikah şahidi olduğum Okan Kurt'tan özür diliyorum. Ekibim adına özür diliyorum. Senden ve eşinden özür diliyorum. Ben senin ablanım. Sen de beni kırmadın programıma geldin. Benim haberimin olması mümkün değil... Sabaha kadar ağladım. İster kabul edin, ister etmeyin... Ben sizden kendim ve ekibim adına özür diliyorum. Okan hayatımda kaybetmeyi isteyeceğim son delikanlı. Umarım özrümü kabul ederler... Kimseyle küs kalmak istemiyorum.

 

OKAN KURT'TAN AÇIKLAMA

 

 

Demet Akalın, Seda Sayan'ı tekrar takip etmeye başladı.