Ölerek çıktığı diziye yeni rolle yeniden girdi

22 Şubat 2021 Pazartesi 20:59
Ölerek çıktığı diziye yeni rolle yeniden girdi
Star TV'de yayınlanan Seni Çok Bekledim dizisinin cuma günü yayınlanan 4. bölümüyle, ‘Zahide’ karakterini canlandıran ünlü oyuncu Türkü Turan, senaryo gereği canlandırdığı karakterin ölmesiyle ‘Meryem’ karakteri ile diziye sürpriz bir giriş yaptı.

Dizinin cuma akşamı ekrana gelen bölümünde Türkü Turan’ın hayat verdiği  ‘Zahide’, geçirdiği kaza sonrası hayatını kaybetti.

 

Senaryo gereği canlandırdığı ‘Zahide’nin ölmesiyle ‘Bahçıvan Hasan’ın kardeşi ‘Meryem’ olarak yeni imajıyla diziye sürpriz bir giriş yapan Türkü Turan’ın rolü büyük merak uyandırdı.

 

“MERYEM IS LOADING…”

 

Öte yandan yeni karakteri ‘Meryem’in gelişini sosyal medya hesabından duyuran Türkü Turan, paylaştığı fotoğrafın altına “Meryem is loading” yazarak yeni karakteri ile ilgili ipucu verdi. 

 

Diziye 4’üncü bölümden itibaren dahil olan Meryem, Zahide’nin tam zıddı karakterde biridir. Hayata boş vermiş bir hali vardır. Sözünü kimseden sakınmayan, hiç kimseye eyvallahı olmayan, hafif agresif bir karakter olan ‘Meryem’, seyirciyi farklı bir serüvenin içerisine sokacak.