Kolombiyalı güzel: Küçük düşürüldüm

2 Ocak 2016 Cumartesi 09:18
Kolombiyalı güzel: Küçük düşürüldüm
Kainat Güzellik Yarışması'nda ismi yanlışlıkla birinci olarak açıklanan Kolombiyalı güzel, skandal sonrası ilk kez konuştu.

Geçtiğimiz haftalarda yapılan 'Kainat Güzellik Yarışması'nda sunucu, büyük bir skandala imza atarak, birincinin ismini yanlış açıklamıştı. Bir dakika için kainat güzeli olmanın keyfini tadan Kolombiyalı yarışmacı Adriana Gutierrez yaşananlardan sonra ilk kez konuştu.

 

İLK KEZ KONUŞTU

 

Tüm dünyanın konuştuğu olaydan sonra suskunluğunu bozan Gutierrez yaşadıklarını ilk kez anlattı. Namı diğer Miss Colombia, yaşadıklarından sonra kendini "küçük düşürülmüş" hissettiğini söyledi.

 

''ÇOK KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ BİR DURUMDU''

 

 

Büyük bir haksızlık yapıldığını söyleyen Gutierrez, "Benim için çok zordu, büyük bir şok yaşadım. Hayalim hep kainat güzeli seçilmekti. Benim için çok küçük düşürücü bir durumdu." dedi. Gutierrez salonda bulunan tüm Latin Amerikalıların da aşağılandığını söyledi.

 

TACI, FİLİPİNLİ GÜZELE KAPTIRDI

 

Ünlü şovmen Steve Harvey'nin yaptığı hatayı fark edip özür dilemesinin ardından birincilik tacı Kolombiyalı yarışmacıdan alınarak Filipinli güzel Pia Alonzo Wurtzbach'ın başına kondurulmuştu.