"Hülya Avşar genelde bel altı konuşur"

13 Nisan 2018 Cuma 12:12
‘Arada’ filminin galası gerçekleşti. Deniz Akkaya da galaya katılanlar arasındaydı. Akkaya, Hülya Avşar ile ilgili soruları yanıtladı.

HT Magazin'de yer alan habere göre, galaya davetli isimler arasında olan Deniz Akkaya, bir film projesinde yer alacağını ve başrolde çok yakışıklı bir jönün olduğunu söyledi.

 

Bu konuşmanın üzerine muhabirlerin “Hülya Avşar’ın açıklamasına benzer bir açıklama yaptınız” sözlerine ünlü model, “O genelde bel altı konulara girer. Ben oyunculukla ilgili konuşuyorum” diyerek cevap verdi.

 

Deniz Akkaya, Hülya Avşar'ın, "Erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını büyütsün" sözlerine, "Cahil geldi, cahil gidecek. Bu kadınla ilgili ne olur bana soru sormayın. Ben geriliyorum dinlerken... Kız çocuklarını yanlış etkiliyor" demişti.

 

Avşar, Akkaya'ya, "Ben söylediklerimin her zaman arkasındayım. Ben hiçbir şeyi yaşamadan ve düşünmeden söylemem. Dediklerimin 5 sene sonra anlaşılıyor olduğunu daha önce söylemiştim" demişti.

 

Akkaya, Hülya Avşar'ın bu sözlerine, "Gereksiz şeylerle ilgili konuşmuyorum. İnsanlara prim vermek istemiyorum. Toplumu bu tarz haberlerle meşgul etmemeliyiz” şeklinde yanıt vermişti.