Deniz Uğur corona virüs nedeniyle dayısını kaybetti

6 Nisan 2020 Pazartesi 22:56
Deniz Uğur corona virüs nedeniyle dayısını kaybetti
Oyuncu Deniz Uğur, dayısı Cem Bayer'in corona virüs nedeniyle vefat ettiğini sosyal medya hesabından "Pandemi bu kez ailemizden can aldı" sözleriyle duyurdu.

Adını Feriha Koydum ve Umutsuz Ev Kadınları gibi dizilerde rol alan, son olarak Zalim İstanbul dizisinde Seher karakterine hayat veren Deniz Uğur, corona virüs salgını sebebiyle dayısını kaybettiğini açıkladı.

 

48 yaşındaki oyuncu Instagram hesabından yaptığı paylaşımdu şunları söyledi:

 

"KENDİ ÇİFTLİK EVİNDE YAŞIYORDU"

 

"Pandemi bu kez ailemizden can aldı. Çocukluğumun kahramanı. Kıymetlim. Dünyanın en güzel insanı. Benim canım dayım Cem Bayer bugün vefat etti. Maalesef yoğun bakımda, Covid 19 teşhisi konulduğu gün kaybettik kendisini. Uzaklarda olmak şu an çok ama çok acıtıyor. İznimiz olduğunda o muhteşem kişiliğine yakışır şekilde bütün saygımızla mezarı başında yâdetmek sözümüz.

 

Uğur sözlerine şöyle devam etti: Hepimizin canı çok yanıyor. İleri yaşta ve koah hastası olan dayım izole bir yerde, kendi çiftlik evinde yaşıyordu. Lütfen ama lütfen, bir an bile akıllardan çıkmasın. En titiz şekilde önlem almak, kurallara harfiyen uymak bizim en önemli görevimiz şu an. Bu süreçten beraberce, sabırla, dikkatle, güçlü çıkmamızı diliyorum Allah’tan.