"Arkadaşımı koronavirüsten kaybettim"

13 Ocak 2021 Çarşamba 16:14
Önceki gün Bebek'te görüntülenen oyuncu Begüm Kütük, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile 2010 yılında evlenen oyuncu Begüm Kütük, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı.

 

Yalnız başına Kuruçeşme-Bebek arası yürüyüş yapan Kütük, kendisini görüntüleyen muhabirlerle sohbet etti.

 

"ÇOK ZOR GEÇİYOR"

 

Neşeli halleri ile dikkat çeken Begüm Kütük, "Arkadaşlar malum hepimiz evdeyiz. Artık akıl sağlığımız iyice gitmeye başladı. İlk dönemler böyle geçmemişti ancak bu sefer çok zor geçiyor" dedi.

 

"ZORLANDIK"

 

Evde çok sıkıldığını belirten ünlü oyuncu, "Ruhsal anlamda çok zorlandık ancak sonra evde sağlık çalışanlarımız için bir şeyler yapmak istedik. Siperlik ve maskeler yaparak, sağlık çalışanlarımıza hediye ettik çünkü ilk dönemlerde bulmak çok zordu. Biz gönlümüzden gelerek yaptık ancak işi ticarete dökenler de olmuştu" ifadelerini kullandı.

 

Koronavirüs aşısı hakkında konuşan Kütük, "Bence ilk olarak sağlık çalışanlarına yapılmalıydı. Öncelik risk grubunda olanlar olmalı. Aşıyı yaptıran ünlüler var. Öncelik sağlık çalışanlarımızın olması gerekiyordu" dedi.

 

Begüm Kütük: Arkadaşımı bu hastalık yüzünden kaybettim - Magazin haberleri

 

"ARKADAŞIMI BU HASTALIK YÜZÜNDEN KAYBETTİM"

 

Koronavirüs sebebiyle bir arkadaşını kaybettiğini belirten 40 yaşındaki Begüm Kütük, şunları söyledi:

 

Çok yakın arkadaşımı bu hastalık yüzünden kaybettim. Benim için çok zor bir süreç oldu. Sosyal medyadan arkadaşımın hesabını görüyorum, numarası kayıtlı ve bazen mesaj atmak hissediyorum. O yüzden hepimiz dikkat etmeliyiz. Annemi bile zor görüyorum.